• Naša adresa
    Panónska cesta 18, BA
  • Zastihnete nás
    Pondelok - Sobota
  • Zavolajte nám
    02/63836002

Objavte pestrý svet dlažieb

Radi by ste preniesli atmosféru južanského pobrežia priamo na vašu záhradu? Je tu jar, ideálny čas na plánovanie okolia vášho domu. Naše novinky umocnia vo Vás pocity domova, rodiny, lásky a šťastia, ktoré si spoločne vytvárate a sú najcennejšie. Okrem toho, myslíme moderne a prinášame produkty, ktoré sú ekologické a priateľské k prírode. Neváhajte sa zasnívať do našej jarnej ponuky 2020.

Spoločnosť Semmelrock Stein+Design Dlažby s. r. o. ako výrobca a predajca betónových výrobkov s viac ako 60-ročnou tradíciou pripravila v termíne od 23. 3. 2020 do 30. 06. 2020 špeciálnu jarnú ponuku „Objavte pestrý svet dlažieb“. Výhodnejšie si tak môžete kúpiť dlažbu, platne, dekoratívne múriky alebo výrobky vhodné na spevnenie svahov a ohraničenie záhonov či trávnatých plôch.

Leták špeciálnej jarnej ponuky: Objavte pestrý svet dlažieb (PDF, 5 MB)

Semmelrock Jarna Akcia 2020
Semmelrock – Objavte pestrý svet dlažieb

Predstavujeme vybrané novinky z jarnej ponuky 2020

Vďaka svojim podlhovastým formátom a melírovaným farbám spĺňa dlažba Asti kombi požiadavky moderného dizajnu. Pre zaručenie správnej pokládky, optimálneho tvaru škár a väčšej životnosti spevnených plôch sú tvarovky zabezpečené patentovaným systémom fixačných prvkov a špeciálnych dištančných výstupkov.

Semmelrock Asti Kombi Sivo Grafitova Melirovana
Asti kombi dlažba, sivo-grafitová melírovaná

Krásne dlažobné kocky Bradstone Cobble s efektom zvetraného povrchu dodajú šarm vašej príjazdovej ceste alebo chodníkom okolo vášho domu a záhrady. Vďaka tomu, že sa ponúkajú v štyroch rôznych rozmeroch zastúpených v jednom balení, môžete jednotlivé veľkosti navzájom kombinovať tak, aby ste vytvorili dokonalý vzor vašej pokládky.

Semmelrock Bradstone Cobble Slonovinova Melirovana
Bradstone Cobble, slonovinová melírovaná

Plné betónové plochy môžete zameniť za ekologické riešenie v podobe dlažby Rettango kombi EKO. Dlažba vyniká škálou ponúkaných dvoch decentných melírovaných farebných variácií a zároveň vytvára až 1,5 cm škáry na odtok zrážkovej vody, ktoré môžete ozdobiť škárovacím pieskom, prípadne nasadeným trávnikom.

Semmelrock Rettango Kombi Eko Sivo Grafitova Melirovana
Rettango Kombi EKO, sivo-grafitová melírovaná

Moderný vzhľad múrového systému Bradstone Lias sa dokonale hodí k našim Lias platniam. Vďaka svojmu elegantnému a decentnému dizajnu je možné jeho využitie do akéhokoľvek prostredia – či už k moderným domom alebo na vidiek. Môže byť použitý na rôzne účely, buď ako múrový systém alebo ako dekoratívny kvetináč.

Semmelrock Bradstone Lias mur Popolava Siva
Bradstone Lias múr, popolavá sivá

Plotový systém Rivago s hladkou pohľadovou stranou presvedčí svojou jednoduchou eleganciou. Neutrálny vzhľad sa hodí ku každej architektúre a nenechá žiadne prianie nesplnené. Rivago plotový systém ponúka riešenie ako prvky jednoduchosti spojiť do celku a dotvoriť ucelený dizajn vášho exteriéru.

Semmelrock Rivago Plotovy System Dymova Siva
Rivago plotový systém, dymová sivá

Leták špeciálnej jarnej ponuky: Objavte pestrý svet dlažieb (PDF, 5 MB)