• Naša adresa
    Panónska cesta 18, BA
  • Zastihnete nás
    Pondelok - Sobota
  • Zavolajte nám
    02/63836002

KM Beta - komplexný systém pre hrubú stavbu domu

Spoločnosť KM Beta a.s. bola založená v novembri 1996. Vo svojej činnosti nadviazala na produkciu svojich predchodcov. Výroba pálených murovacích prvkov má tradíciu presahujúcu 150 rokov a ponúka zákazníkom kvalitný a rokmi overený systém vrátane keramických stropov. 

Prečo si vybrať tehly PROFIBLOK?

TRADIČNÝ A PREVERENÝ MATERIÁL – Domy z pálených tehál to je stále klasika. V nich žili aj generácie našich predkov a ako osvedčený prírodnýstavebný materiál ponúka vlastnosti a podmienky, ktoré novým stavebníkom prinášajú garanciu istoty a trvanlivosti.

PEVNOSŤ MURIVA – Pevnosť páleného muriva dostatočne zabezpečuje kvalitu nosnej aj nenosnej časti stavby a umožňuje výstavbu aj viacpodlažných objektov a budov.

KLASICKÉ AJ MODERNÉ TECHNOLÓGIE MUROVANIA – K dispozícii sú dve varianty tehál, jedny sú určené pre klasickú technológiu murovania namaltovú ložnú škáru a druhé (brúsené), sa murujú na lepidlo. Spektrum výrobkov zaisťuje mnohostranné použitie pre rôzne hrúbky stien. Overená atradičná technológia murovania na maltu s použitím termoizolačnej malty navyše vylepšuje tepelno-izolačné vlastnosti obvodových stien. Vďakabrúseným tehlám PROFIBLOK brus a murovaniu na lepidlo s milimetrovou škárou, zamedzíte tepelným mostom v obvodových stenách.

AKUMULÁCIA – tepelno akumulačné vlastnosti materiálu prinášajú užívateľovi stavby stabilnejšiu vnútornú teplotu v zimnom aj letnom období aprispievajú tak k úsporám nákladov na vykurovanie alebo chladenie interiéru.

ENERGETICKÁ ÚSPORA – Vďaka variabilite pri výbere hrúbky obvodových stien v kombinácii s tepelno-izolačnými omietkami, si každý investor môže sám vybrať, aké veľké náklady na vykurovanie bude musieť v budúcnosti riešiť.

JEDNODUCHÁ REALIZÁCIA – Brúsenie jednotlivých tehlových blokov PROFIBLOK brus umožňuje presné murovanie na lepidlo, a umožňuje tak urýchlenie výstavby a zjednodušenie činností na stavbe