• Naša adresa
    Panónska cesta 18, BA
  • Zastihnete nás
    Pondelok - Sobota
  • Zavolajte nám
    02/63836002

Betónová dlažba

Betónová dlažba do exteriéru sa často označuje ako zámková dlažba. Tento názov vychádza z minulosti, keď sa vyrábalo len pár rozmerových obmien drobných betónových dlaždíc. V súčasnosti má betónová dlažba oveľa širšie vyhotovenie: multiformátová dlažba, veľkoformátová dlažba, dlažba na terasu, zatrávňovacie tvárnice. Samozrejmosťou je naša ponuka rôznych povrchových úprav: štandardná, hladká, melírovaná, otĺkaná, štokovaná a pieskovaná betónová dlažba. V tejto sekcii nájdete aj betónové obrubníky, ktoré ponúkame vo viacerých tvarových a rozmerových formátoch.

Zámková dlažba

V kategórii zámková dlažba nájdete všetky dlažby, v ktorých sa dajú objednať rôzne formáty v ľubovolnom množstve.  Táto betónová dlažba je vyrábaná s rôznou povrchovou úpravou: štandardná, hladká, melírovaná, otĺkaná…

BOULEVARD X

SOFTLINE

ARTLINE

ZIEGELSTEIN

KRÁĽOVSKÁ

ANTICO

BURGSTEIN

TOPLINE

PARKETTSTEIN

BEHATON

UNIVLNKA

ZATRÁVŇOVACIA dlažba

Multiformátová systémová dlažba

Označenie multiformátová systémová dlažba nesú produkty, ktoré sa vyrábajú a predávajú po vrstvách s vyskladaným vzorom z rôznych formátov. Každá betónová multiformátová dlažba má na svojej stránke umiestnený návod na ukladanie aj s odporúčaným spôsobom preloženia niektorých prvkov, aby sa na ploche vrstvy prepojili.

PLAZA multiformát XL

TERRA multiformát

KRÁĽOVSKÁ XL

VARIO XL

TOPLINE Multiformát

VARIO

SMARTLINE

CUBICON Exclusive

AVENUE

SOFTLINE Exclusive

SOFTLINE

SOFTLINE Infino

PLAZA multiformát

JUBILEUM dlažba

Veľkoformátová dlažba

Pojazdná betónová dlažba väčších formátov tvorí kategóriu veľkoformátová dlažba. Jej prednosťou je, že je vhodná na vytvorenie terás aj príjazdu pre automobily – všetko v jednom štýle a rozmere.

Platňa TERRA

GRANDE

PLAZA

Dlažba na terasu

Dlažba na terasu zahŕňa betónové platne, ktoré majú väčšie formáty, menšie hrúbky 4,0cm až 5cm a sú nepojazdné. Terasová dlažba má špeciálny povrch ktorý vyzerá ako prírodné kamene: lámaný pieskovec, bridlica, travertín alebo povrch jemne zdrsnený.

EDEN FEIN

ARDOSIA NUOVA

EDEN GROB

TRAVERTINO

MONTANA

ARDOSIA

IMPERIAL

JUBILEUM platňa

Betónové obrubníky

Dôležitou súčasťou vytvorenia spevnenej plochy je jej ohraničenie obrubníkmi. V našej ponuke nájdete betónové obrubníky rôznych štýlov, výšok, hrúbok a farieb.

TRAVERTINO obrubník

ABW obrubník

Jubileum obrubník

Záhradný obrubník

Cestný obrubník

PALISÁDY A SCHODY

Horúcou novinkou tohtoročnej sezóny je TRAVERTINO schod, ktorý dopĺňa kolekciu platní a obrubníka TRAVERTINO. Sortiment ponúkaných betónových výrobkov ABW sme rozšírili aj o betónovú palisádu so štiepaným povrchom – ALPSKÁ palisáda. Farebne aj štruktúrou ladí k betónovým tvárniciam ALPSKÝ plot a aj oporným múrikom ALPINO.

SCHODISKOVÝ STUPEŇ

TRAVERTINO SCHOD

ALPSKÁ palisáda

BAZÉNOVÝ LEM

IMPERIAL OBRUBNÍK - PALISÁDA